STRONY WWW DLA NIERUCHOMOŚCI
Projektujemy strony internetowe inwestycji deweloperskich, które łączą atrakcyjną prezentację nieruchomości z narzędziami wspierającymi sprzedaż — interaktywnym wyborem mieszkań, aktualną ofertą lokali, kartami mieszkań i integracją z systemami dewelopera
NASZE REALIZACJE
Każda inwestycja jest inna, dlatego nie korzystamy z gotowych szablonów. Projektujemy serwisy dopasowane do charakteru nieruchomości, sposobu prezentacji oferty i procesu sprzedaży.
WIĘCEJ NIŻ STRONA WWW
Każda inwestycja wymaga innego sposobu prezentacji oferty. Dlatego tworzymy zarówno klasyczne wyszukiwarki mieszkań 2D, jak i interaktywne wyszukiwarki 3D wykorzystujące model inwestycji.
W obu przypadkach cel jest ten sam — umożliwić klientowi szybkie znalezienie odpowiedniego mieszkania i dotarcie do wszystkich informacji potrzebnych do podjęcia decyzji.
Bardziej efektowna i intuicyjna prezentacja, w której oferta mieszkań jest połączona bezpośrednio z trójwymiarowym modelem inwestycji.
Interaktywna wyszukiwarka 3D łączy wizualizacje architektoniczne z aktualną ofertą mieszkań. Dzięki temu klient nie tylko ogląda inwestycję, ale może bezpośrednio na jej bryle znaleźć interesujący go lokal, sprawdzić jego parametry i przejść do karty mieszkania.
Interaktywny model pozwala poznać inwestycję i zobaczyć ją z różnych perspektyw. Użytkownik wybiera interesujący go budynek bezpośrednio na modelu 3D.
Dostępne lokale można wybierać bezpośrednio z bryły budynku — bez przechodzenia przez osobny widok piętra.
Szczegóły mieszkania, rzut, powierzchnia, cena, status i możliwość szybkiego kontaktu z działem sprzedaży.
Klasyczny i czytelny sposób prezentacji oferty, szczególnie dobrze sprawdzający się w większych inwestycjach.
Prezentacja lokalizacji, architektury, najważniejszych atutów i dostępnej oferty.
Wybór budynku bezpośrednio z wizualizacji lub interaktywnej makiety osiedla.
Czytelne przejście do wybranej kondygnacji i dostępnych na niej mieszkań.
Rzut, szczegółowe informacje, karta PDF i szybki kontakt z działem sprzedaży.
INTERAKTYWNY WYBÓR MIESZKAŃ
Pozwól mu znaleźć je bezpośrednio na wizualizacji inwestycji. Interaktywna wyszukiwarka 3D łączy atrakcyjną prezentację architektury z aktualną ofertą mieszkań — klient ogląda inwestycję, wybiera budynek i od razu przechodzi do interesującego go lokalu.
Bez przeszukiwania tabel. Bez zastanawiania się, gdzie znajduje się dane mieszkanie.
Model 3D staje się interaktywną prezentacją całego osiedla. Klient może poznać układ inwestycji, zobaczyć budynki z różnych perspektyw i łatwiej wyobrazić sobie przyszłe miejsce do życia.
Dostępne lokale są powiązane z modelem inwestycji. Użytkownik może wskazać interesujące go mieszkanie bezpośrednio na bryle budynku — bez konieczności przechodzenia przez osobny widok piętra.
Po wyborze lokalu klient od razu otrzymuje najważniejsze informacje: powierzchnię, liczbę pokoi, cenę, status dostępności oraz dostęp do pełnej karty mieszkania.
Model 3D można połączyć z klasycznym filtrowaniem oferty. Klient określa interesującą go powierzchnię, liczbę pokoi, cenę lub inne parametry, a system pokazuje lokale spełniające jego wymagania bezpośrednio na inwestycji.
Ta sama wizualizacja, która buduje atrakcyjny wizerunek inwestycji, staje się jednocześnie praktycznym narzędziem sprzedażowym. Zamiast osobno prezentować architekturę i tabelę mieszkań, łączymy je w jedno doświadczenie.
KARTA LOKALU
Po wybraniu lokalu klient otrzymuje komplet informacji potrzebnych do podjęcia decyzji — bez szukania danych w różnych częściach serwisu.
Jawność cen
Nasze rozwiązania mogą wspierać deweloperów w realizacji obowiązków związanych z publikacją cen mieszkań i historii ich zmian. Dane z oferty mogą być automatycznie prezentowane na stronie oraz przekazywane do wymaganych systemów — bez konieczności ręcznego przygotowywania tych samych informacji w kilku miejscach.
Funkcje, które wspierają sprzedaż
Automatyczna synchronizacja najważniejszych danych dotyczących lokali.
Możliwość połączenia strony z systemem wykorzystywanym przez dział sprzedaży.
Automatycznie generowane karty mieszkań gotowe do pobrania przez klienta.
Zapytania mogą dotyczyć konkretnego mieszkania i trafiać bezpośrednio do odpowiedniego miejsca.
Integracja z narzędziami analitycznymi pozwalająca mierzyć zachowanie użytkowników i skuteczność kampanii.
Pełna funkcjonalność wyszukiwarki mieszkań również na smartfonach i tabletach.
Jeden partner. Wszystko spójne.
PixelSet łączy kompetencje studia 3D, designu i technologii. Dzięki temu strona, wizualizacje, branding i materiały promocyjne mogą powstawać równolegle w jednym zespole i tworzyć jeden spójny wizerunek inwestycji.
Fotorealistyczne wizualizacje zewnętrzne i wnętrz, rzuty 3D oraz aranżacje, które pokazują inwestycję, zanim ta powstanie
Projektujemy strony internetowe inwestycji nastawione na prezentację oferty i sprzedaż mieszkań.
Łączymy wizualizację inwestycji z aktualną ofertą. Klient może wybrać budynek, piętro i lokal oraz sprawdzić jego powierzchnię, cenę i status.
Tworzymy nazwy, logotypy, identyfikację wizualną i materiały sprzedażowe, dzięki którym inwestycja otrzymuje własny charakter.
Integrujemy strony z ofertą mieszkań, automatyzujemy aktualizację danych i wdrażamy rozwiązania związane z publikacją cen i statusów lokali.
Jak pracujemy?
Analizujemy projekt, grupę docelową, ofertę mieszkań i sposób pracy działu sprzedaży.
Tworzymy strukturę strony i kierunek wizualny spójny z charakterem inwestycji.
Wdrażamy projekt oraz wszystkie potrzebne mechanizmy prezentacji mieszkań.
Łączymy stronę z bazą lokali, CRM-em lub innym źródłem danych.
Sprawdzamy działanie strony, formularzy, wyszukiwarki i prezentacji mieszkań na różnych urządzeniach.
Publikujemy serwis i przekazujemy gotowe narzędzie wspierające sprzedaż inwestycji.
FAQ
Koszt zależy przede wszystkim od wielkości inwestycji i potrzebnych funkcjonalności. Inaczej wyceniamy prostą stronę kameralnego osiedla, a inaczej rozbudowany serwis z interaktywną makietą, wyszukiwarką mieszkań i integracją z CRM. Po krótkiej rozmowie o projekcie możemy przygotować konkretną wycenę.
Czas realizacji zależy od zakresu projektu, dostępności materiałów oraz wymaganych integracji, ale w większości przypadków przy dobrej komunikacji jesteśmy w stanie zamknąć temat w 3-4 tygodnie. Harmonogram ustalamy przed rozpoczęciem prac, tak aby uruchomienie strony było zsynchronizowane ze startem sprzedaży inwestycji.
Tak. W zależności od wykorzystywanego systemu możemy zintegrować stronę z zewnętrznym źródłem danych lub przygotować odpowiedni mechanizm wymiany informacji.
Tak. Oferta może korzystać z jednego źródła danych, dzięki czemu zmiana ceny lub statusu lokalu nie musi być wykonywana ręcznie w kilku miejscach.
Tak. Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne, wizualizacje wnętrz, rzuty 3D i animacje. Dzięki temu strona i materiały wizualne mogą powstawać w jednym zespole.
Tak. Możemy przygotować branding, wizualizacje, animacje, stronę internetową oraz rozwiązania związane z prezentacją i aktualizacją oferty mieszkań.
OPINIE
Najlepiej o naszej pracy mówią inwestycje, które zrealizowaliśmy – i klienci, którzy wracają z kolejnymi.
Filip Łubisz Tree Development Group
Maja Strzelecka Inside Park
Agnieszka Szybalska Halston Developer
Nowa inwestycja
Opowiedz nam o projekcie. Dobierzemy rozwiązanie do wielkości inwestycji, sposobu prezentacji mieszkań i procesu sprzedaży.