fbpx
Zamknij
Type at least 1 character to search
Przewiń do góry
logo_big2

poznaj nas

Na Każde wyzwanie gotowi każdym Pixelem!

PixelSet to agencja interaktywna. Specjalizujemy się w przygotowaniu jakościowych wizualizacji 3D, realizacji profesjonalnych animacji 3D i 2D, montażu video oraz postprodukcji. Posiadamy kompetencje w web designie oraz opracowaniu systemów identyfikacji wizualnej, a dzięki bliskiej współpracy ze specjalistami z branży reklamowej, interactive design oraz e-commerce sprawnie wdrażamy realizacje zarówno o charakterze wizerunkowym, jak i czysto sprzedażowym.

W PixelSecie rozumiemy oczekiwania rynku, ale także rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Korzystamy z najnowszych technologii, ale podstawą naszych działań są lata zbieranych doświadczeń. To sprawia, że dostarczamy wartościowe produkty, naszymi wizytówkami są jakość i satysfakcja, a zrealizowane przez nas projekty znalazły uznanie w oczach inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych. To wszystko sprawia, że jesteśmy agencją, którą polecamy naszym znajomym i którą nasi znajomi polecają swoim partnerom biznesowym.

Partner w biznesie, na którym można polegać jest bezcenny. O tym nie trzeba nikogo przekonywać. Dlatego zapraszamy do kontaktu przez maila, telefon albo przy kawie – w końcu dobrze zacząć znajomość od łyka dobrej energii.

Swoje projekty powierzyli nam: